Художня зйомка
індивідуальна, сімейна (до 5 чоловік), love-story, вагітність
Ви отримаєте від 50 оброблених кадрів за посиланням на файлообмінник. Термін обробки - 2-5 тижнів, залежно від сезону і навантаження фотографа. Обробка фото включає: авторську корекцію кольору, яскравості, кадрування всіх фото і легке ретушування крупних портретів (відбілювання зубів, видалення тимчасових дефектів шкіри, вибірково - легка пластика). Всі інші моменти обговорюються в індивідуальному порядку. Ретуш не включає виправлення помилок візажиста і перукаря, зміну фігури та ін.! 

Репортажна зйомка 
день народження, хрестини, вінчання​​​​ та ін.
Ви отримаєте від 70 оброблених кадрів за посиланням на файлообмінник. Термін обробки - 2-5 тижнів, залежно від сезону і навантаження фотографа. Обробка фото включає авторську корекцію кольору, яскравості, кадрування всіх фото. 
Увага! Фотограф залишає за собою право на публікацію фотографій на різних ресурсах і в портфоліо на некомерційній основі. У вартість зйомки включена знижка за публікацю фото.  Конфіденційність зйомки обговорюється заздалегідь!
Виключення - зйомка вагітності (за бажанням фото публікуються після народження малюка) та хрестини (публікуються виключно з дозволу батьків, без доплати за конфіденційність)

Замовлення і оплата зйомки означає, що Ви ознайомилися з даними умовами та погоджуєтеся з ними