Ранок нареченої - яким він може бути?
Прокидаєшся в 5 годин, бо вже на 6 мають приїхати візажист і перукар. А заснула ж під ранок - яка дівчина буде спати спокійно перед власним весіллям? Йдеш на кухню за кавою, а там тебе зустрічає в трусах дядя Петя з Бердичева. Йдеш у ванну -  там черга з 3х інших родичів, яким теж довелося заночувати у вас, бо більше ніде. Поки намагаєшся зробити всі свої ранкові справи, пробиваючись через натовп гостей, що вже починають сходитися на викуп, приїжджають фотограф з відеографом, мама бігає в паніці, не може знайти свої туфлі, тато шукає когось, хто вміє зав’язувати галстук, племінники граються в хованки у твоїй кімнаті, кіт в шоці сховався під диваном. Потім приїжджає наречений, якому влаштовують квести в брудному під’їзді під пильним оком бабусь-сусідок. Ти сидиш така вся красива і щаслива, хоч і голодна, і втомлена, у своїй кімнаті, чекаєш коханого... І от заходить він...а з ним ще кілька десятків людей, плюс фотограф з відеографом, всі намагаються поміститися в кімнаті стандартної 9-поверхівки...Кіт досі в шоці, спостерігає за цим дійством з-під дивана. Романтика, чи не так?
Перш, ніж планувати свій ранок, збори, викуп, та і в цілому все весілля, задайте питання - для чого це все, і кому воно треба в першу чергу?
Ранок вашого щасливого дня повинен починатися з посмішкою, в приємній обстановці, і ніяк інакше! Ідеально, якщо наречені живуть удвох, в окремій квартирі, тоді навіть окрема ночівля не має сенсу, ви можете провести цей ранок разом, весело, чи ніжно, але це буде по-справжньому, без різних надуманих церемоній. Або наречена може взяти одну або кілька подружок, одну або кілька пляшок шампанського, і поїхати на ночівлю в готель. І вранці за кавою/шампанським і приємними розмовами починати приготування. І ніхто не буде заважати, і буде час і місце відзняти гарні фото, відео. В кадр не будуть потрапляти люди, речі, яким там не місце.
А потім приїде наречений, і ви зустрінетесь, і ти, красуня, вразиш його, і він не буде стримувати своїх емоцій, своїх сліз перед тобою, бо що ті люди з камерами, вони вже скільки бачили тих сліз щастя. І саме ці моменти залишаться у вас в пам’яті, живі, щирі, справжні і найцінніші.
Back to Top